en az 3 karakter olmalıdır

Tasarım

İlhamını kendisinden alarak son noktaya ulaşan Civic Sedan’ın yenilenen tasarımı olgun duruşu, yalın dış tasarımı detayları ile kendini gösteriyor. Sadelikten gücünü alan yeni Civic, yine ile göz alıcı.

Sis Mavi

LED Ön Farlar & Sis Farları

Dış tasarımı göz alıcı şekilde tamamlayan LED Ön Farlar ve LED Sis Farları görüş kalitenizi artıyor.

Alüminyum Alaşımlı Jantlar

16” ve 17” seçenekleriyle sunulan Alüminyum Alaşımlı Jantlar, Yeni Civic tasarımındaki güçlü sportif detaylardan biri.

Açılabilir Cam Tavan

Civic’in canlandıran ruhu açılabilir cam tavandan içeri giren temiz havayla zirveye taşınıyor.

Karartılmış Arka Camlar

Karartılmış Arka Camlar hem içerideki dingin sürüş ortamını koruyor hem de dış tasarımdaki yalınlığı tamamlıyor.

Göz Alıcı Ön Konsol

Bal peteği tasarımlı ön konsol, direksiyonun başına her geçişinizde, diğer her şeyi unutmanızı sağlayacak kadar eşsiz.

Ferah İç Kabin

Kendinizi en konforlu hissedeceğiniz anlar için tasarlanan Yeni Civic, ferah ve kullanışlı yaşam alanıyla her yolculukta konforunuzu en üst seviyeye çıkarıyor.

10.2” Dijital Gösterge Ekranı

Kullanıcı dostu olacak şekilde geliştirilen arayüzüyle,10.2” Dijital Gösterge Paneli; Civic’in sportif sedan duruşuna modern bir hava katıyor.

Bagaj

İhtiyaç duyduğunuz her şeyi taşıyabilmenize olanak sağlayan 512 litrelik geniş bagaj hacmi ve hayatınıza kolaylık katacak geniş bagaj ağzı, konforlu yolculuğa yeni bir anlam kazandırıyor.

Arka Havalandırma

Sadece sizi değil, yolcularınızı da düşünen yeni Civic’in hangi koltuğunda seyahat ederseniz edin, yeni nesil sedan konforunu, her an yaşayacaksınız.

Benzersiz Kabin İçi Konforu

Deri Koltuklar

Sizi yormayacak şekilde tasarlanan ergonomik koltuklar canlandıran bir deneyim sunarken en üst versiyonda yer alan deri döşeme ise bu konfora üst düzey bir hava katıyor.

Isıtmalı Ön Koltuklar

Yeni Civic’in konforunuzu ön planda tutan duruşunu, Isıtmalı Ön Koltuklarda da görebilirsiniz. Hava sıcaklığı düşse bile sürüş konforunuzu hep yüksekte kalıyor.

Yeni Nesil Seyahat Konforu

Sürücüyü düşünen teknolojilerle geliştirilen yeni Civic, konforlu ve karakteristik bir sürüş deneyimi sunuyor.

Geri Görüş Kamerası

Multimedya ekran üzerinden görüntülenebilen Geri Görüş Kamerası, park sırasında 3 farklı açı sunarak sürüş güvenliği sağlıyor.

Otomatik Kararan Ayna

Arkadan gelen ışıkların sizi rahatsız etmesini engelleyen Otomatik Kararan Ayna, yola odaklanmanızı kolaylaştırarak konforlu bir sürüş deneyimi sağlıyor.

Anahtarsız Giriş ve Çalıştırma Sistemi

Anahtarsız Giriş ve Çalıştırma özelliği sayesinde aracınızı çalıştırmak ya da kapıları açıp kilitlemek için anahtarı cebinizden çıkarmanıza gerek kalmıyor.

Performans

Motor Bilgileri

Bir önceki neslinde de olan 182 PS gücünde 240 Nm tork üreten Turbo benzinli motoru performanslı ve atik bir sürüş sağlarken 129 PS güce ve 180 Nm torka sahip yeni nesil Turbo LPG’li motor ise, önceki nesillerinden aldığı ilhamla yenileniyor, çok daha güçlü, teknolojik ve ekonomik bir sürüş sunuyor.

1.5L VTEC Turbo ECO

LPG yakıt miktarına ve ortalama tüketim değerine göstergeden ulaşılabilir ve benzin dolum kapağıyla aynı yerde olan LPG dolum yeriyle de sürüş konforunuzdan ödün vermezsiniz.

Spor Sürüş Modu

Sürüş deneyiminde kararı size bırakan Spor Sürüş Modu; dingin bir sürüş keyfinden dilediğiniz an daha dinamik bir sürüş moduna geçiş yapmanızı sağlıyor.

Teknoloji

9" Multimedya Ekranı

Sık kullanılan uygulamalarınıza göre kişiselleştirebileceğiniz 9” Multimedya Ekran, aracınızla ilgili her şeyi en kolay şekilde yönetmeniz için yeniden tasarlandı.

Kablosuz Apple CarPlay & Android Auto

Apple CarPlay & Android Auto desteği sayesinde telefonunuzu kablosuz bir şekilde yeni Civic’e bağlayabilir; arama işlemlerinizi veya telefonunuzdaki uygulamaları dokunmatik ekran aracılığıyla kolayca yönetebilirsiniz.

Kablosuz Şarj

Kablosuz Şarj özelliğinin yolculuklarınıza getirdiği yeni konfor, araç içerisinde şarj kablosu karmaşasıyla uğraştığınız zamanları geride bırakmanızı sağlıyor.

Sizi ve yolcularınızı korumak için en gelişmiş güvenlik teknolojisi ile geliştirilen Honda SENSING, tüm Honda ürün yelpazesinde standart olarak yer almaktadır.

Çarpışma hafifletici fren sistemi

Çarpışma Hafifletici Fren Sistemi

Uyarlanabilir hız sabitleyici

Düşük Hızda Takip Özelliğine Sahip Uyarlanabilir Hız Sabitleyici

Çarpışma önleme fren sistemi

Şerit Takip Uyarı Sistemi ve Şerit Koruma Destek Sistemi

Civic
Çarpışma önleme fren sistemi

Şeritte Tutma Asistanı

Güvenlik

Lanewatch

Sağ yan ayna altına monte edilmiş kamera ile yolu görebilmenize imkan tanır. Sağa sinyal verdiğiniz veya direksiyonun solunda bulunan Lanewatch tuşuna bastığınız durumlarda kamera aktif hale gelir ve böylelikle yolun sağ tarafını multimedya ekranı üzerinden görebilirsiniz.

E-Call

Kaza anında, aracınızın ciddi bir darbe ikazı alması durumunda devreye giren sistem, en yakın 112 Acil Çağrı Merkezini arayarak, bulunduğunuz noktanın koordinatlarını ve ilgili bilgileri çağrı merkezine iletebilmektedir.

SPOR PAKET

Ona her baktığınızda bir kere daha bağlanmak, bu hepimizin yaşadığı bir duygu. Spor Paket ile bu duyguyu daha da yoğun yaşamak sizin elinizde. Spor Paket içerikleriyle birlikte, aracınızın tek bakışta farklı olduğunu hissettirebilirsiniz.

BAGAJ SPOILERİ

Sportif görünümün en önemli parçalarından Bagaj Spoileri Civic’inizin kalitesine uygun olarak tasarlanmıştır.

ÖN TAMPON ALTI SPOILERİ

Ön Tampon Altı Spoileri, aracınızı aynı anda hem korur hem de sportif gösterir.

Set içeriği: 2 parça

ARKA TAMPON ALTI SPOILERİ

Arka Tampon Altı Spoileri, tasarımıyla Civic’inize sportif bir görünüm katarken aynı zamanda park sırasında darbe ve çiziklerden tamponunuzu korur.

Set içeriği: 2 parça

EGZOZ UCU NİKELAJI

Egzoz Ucu Nikelajlarıyla birlikte aracınızın arka yüzündeki sportif görüntüyü tamamlayın. Bu parça kodu bir adet Egzoz Ucu Nikelajı içerir.

YAN MARŞPİYEL EKLERİ

Aracınıza yapacağınız en büyük iyiliklerden biri, aynı anda onu hem korumak hem de kişiselleştirmek. Yan Marşpiyel Ekleri tam da bunun için var.

Set içeriği: 2 parça

ARKA DİFÜZÖR

Egzoz çıkışlarıyla %100 uyum sağlayan Arka Difüzör, Spor Paketin vazgeçilmezlerinden.